Duben 2009

Narozeninové překvapení 26.

26. dubna 2009 v 19:13 | NJK.girl |  Narozeninové překvapení I.
Jak už ste se dozvěděli, druhej den po naší návštěvě sme jeli vyzvednout Barču z nemocnice. Měla sádru až po koleno a mohla chodit jenom za pomoci berlí, který jí dal doktor. Já s Frankiem a s Jessicou jsme jí pomáhali zabalit věci a Joe s Kevinem jí pomohli cestou k autu a při nastupování. Když sme dorazili domů, Joe pomohl Barče vystoupit. Moc jí ještě nešla chůze s berlema a tak ji Joe vzal do náruče. "RENČO PROSÍM TĚ VEZMEŠ BARČE BERLE??" křikl na mě, když držel Barču ve vzduchu. "JASNĚ" odpověděla mu, "HLAVNĚ S NÍ NĚKDE NESPADNI, TY SEŠ TOTIŽ TAKOVY VEMENO… BYS TOHO BYL SCHOPNEJ…" rýpl si do Joa Nick. "HELE ZTICHNI JO??" štěkl po něm hned Joe. "NO JO, TAK SORÁČ" odvětil Nick s úsměvem.
Doma ste měli vidět Joa. Když Barča seděla v křesle, který jí přichystal Joe, pořád se jí ptal, jestli něco nepotřebuje. "SEDÍ SE TI DOBŘE? NECHCEŠ RADČI DONÝST JEŠTĚ JEDEN POLŠTÁŘ?? JÁ BYCH TI HO DONESL…" "NE JOE, JE MI FAJN, PŘICHYSTAL JSI TO ŠPIČKOVĚ" usmála se na Joa Barča a dala mu pusu. "NO DOBŘE, ALE URČITĚ MÁŠ ŽÍZEŇ NEBO TAK, ŽE JO??" Barča už se nadechovala, že mu odpoví, ale Joe měl na jazyku další starostlivý dotaz, " NECHCEŠ DONÝST LIMONÁDU?? A TAKY MÁŠ URČITĚ HLAD, POČKEJ, JÁ TI PŮJDU NĚCO UVAŘIT…" Už byl na nohách, když vtom ho Barča chytila za rukáv. "JOE, NEMUSÍŠ SE O MĚ TAK STARAT, JE MI DOBŘE." Nedokázala zadržet smích. " ALE JE FAKT, ŽE MÁM TROCHU HLAD A ŽÍZEŇ. TO VÍŠ, TY NEMOCNIČNÍ SPECIALITY SE NEDALY JÍST…"

Narozeninové překvapení 25.

26. dubna 2009 v 18:16 | NJK.girl |  Narozeninové překvapení I.
Po dlouhým přemlouvání lékaře sme šli za Barčou na pokoj. Hned, jak sme vešli, se probrala. "BARČO, JAK JE TI??" zeptal se jí hned Joe, když si k ní sedl a chytil ji za ruku. "UŽ JE TO DOBRÝ" odvětila Barča a usmála se na něho. Joe ji políbil. Barča mu polibek oplatila. Já s Nickem sme se na sebe šťastně podívali a objali se kolem pasu. Totéž udělali i Kevin s Jessicou. Frankie tam jen stál a pobaveně se na nás díval. "TAK SI ASPOŇ DEJTE PUSU, AŤ TO ZA NĚCO STOJÍ" řekl a jak se na nás šibalsky usmál, šla mu vidět mezera po vypadlých zubechJ. Všichni sme se začali smát. "TAK KDYŽ CHCEŠ…" Řekl Kevin, objal Jessicu kolem zad, ohnul se, sklonil ji a romanticky políbil. Když to Nick viděl, chtěl (podle mýho názoru) trošičku zamachrovat a udělal totéž i mě. Až na to, že mě špatně chytil, a kdybych se ho nedržela kolem krku, tak spadnu. Nakonec se mu to však povedlo.:-))

Narozeninové překvapení 24.

26. dubna 2009 v 18:12 | NJK.girl |  Narozeninové překvapení I.
Druhej den sme si udělali já, Nick, Joe, Barča, Kevin, Jessica a Frankie výlet na kolech. Měli sme jet do asi tří kilometrů vzdálené vesnice, kolem blízkýho města a zase zpátky. Celkem to bylo asi šest kilometrů. Vzali sme si helmy a vyrazili sme. Cesta do vesnice se obešla bez obtíží. Sice sme museli vždycky chvilku počkat na Frankieho, ale je mu přece jen 8, takže jsme to brali jako samozřejmost.

Narozeninové překvapení 23.

26. dubna 2009 v 17:36 | NJK.girl |  Narozeninové překvapení I.
Udělala sem nám nějakej popcorn a dala ho do veliké mísy na stolek před gaučem. Asi v polovině filmu sem si všimla, že Nick se na mě s šibalským úsměvem dívá. "CO JE??" zeptala sem se ho a čekala, co odpoví. "NIC…" Odpověděl mi a bylo na něm vidět, že se na něco chystá. Jeho šibalský úsměv totiž nic jiného neznamená8-) Když v tom mi to došlo… "TO NE… VÍM, NA CO MYSLÍŠ, NEDĚLEJ TO…" odpověděla sem mu a zkoušela mu utéct, jenže on mě už začal lechtat pod pažema. "NE, PŘESTAŇ" křikla sem se smíchem a začala sem couvat. Najednou sem byla na kraji pohovky. Převážila sem se a vyvalila se na záda. Nick skončil na mě. Přestal mě lechtat a díval se na mě jeho krásnýma hnědýma očima. A k tomu ještě ten jeho sladký úsměv. Byla jsem najednou v sedmém nebi.

Narozeninové překvapení 22.

26. dubna 2009 v 13:17 | NJK.girl |  Narozeninové překvapení I.
Čekali sme v nemocniční čekárně stejně nervózně, jako když ho sem přivezli. Jediný, co se změnilo, že Frankie zůstal doma a hlídala ho jeho babička. Bylo by toho na něj moc. Vždyť je mu teprve 8… Když konečně vylezl doktor, který ho operoval, tvářil se radostně. "OPERACE PROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. MYSLÍME, ŽE BUDE ZASE V POŘÁDKU. AŽ SE PROBERE, MŮŽETE HO JÍT NAVŠTÍVIT." Nedovedu popsat, jakou sme měli všichni radost. Začali sme se objímat a horečně děkovat doktorovi. Paní Jonasová s Jessicou začaly dokonce štěstím brečet… No zkrátka, spadl nám kámen ze srdce. Přemluvili sme doktora, abysme za Kevinem mohli jít všichni. Po čtvrt hodině se Kevin probral. "AHOJ," pozdravila svého syna paní Jonasová jako první. "AHOJ MAMI" odpověděl Kevin unaveně. Paní Jonasová se šťastně usmála.

Takže se operace povedla. Kevin je zase v pořádku. "JAK TI JE??" zeptala se hned Jessica, která ho držela za ruku. "UJDE TO" usmál se na ni. "TEDA BRÁCHA, TYS NÁM TEDA DAL…" řekl s falešnou vyčítavostí Joe. "A CO SE VŮBEC STALO??" zeptal se po chvíli Kevin. "JÁ SI JENOM PAMATUJU, ŽE SME BYLI V ZÁBANÍM PARKU A KDYŽ SME BYLI NA AUTÍČKÁCH, TAK JSEM SE CHYSTAL KOMUSI VYHNOUT, KDYŽ VTOM SEM VYLETĚL Z TOHO MÝHO AUTÍČKA. VÍC SI UŽ NEPAMATUJU." "NENÍ DIVU," začal Nick, "KDYŽS HLAVOU NARAZIL DO STÁNKU S CUKROVOU VATOU A BYL JSI V BEZVĚDOMÍ." "A NEVÍTE, KDO DO MĚ NARAZIL??" "BYL TO TEN SAMEJ, KTEREJ TEHDY NAPADL RENČU" odpověděl mu Nick a tvářil se nenávistně. "ALE BIG ROP SE O NĚHO POSTARAL" dodala jsem pak, aby se Nick trochu uklidnil. "UŽ JE URČITĚ VE VĚZENÍ…" dodala Jessica a políbila Kevina na tvář. Kevin se usmál.

Slice of life

26. dubna 2009 v 11:29 | Elvijka & NJK.girl |  JONAS- Ukázky

Nick Jonas: Basketball Extraordinaire

25. dubna 2009 v 14:56 | Bája&Renča |  Zábavná videa

To je jak Pat a Mat... až na to že tady je Nick na to sám... :D:D

VŠECI

24. dubna 2009 v 22:04 | Bája&Renča


Jonas Brothers - "S.O.S. (Live)"

23. dubna 2009 v 22:31 | Bája&Renča |  Videa


Další nepovedený skluz

23. dubna 2009 v 19:32 | Bája&Renča |  Ach ta gravitace...

Nepovedený skluz

23. dubna 2009 v 19:06 | Bája&Renča |  Ach ta gravitace...

Asi jim schválně naleštili pódium, aby se tam vždycky chudáci Jonásci rozplácli... :D:D

Joeův pád

23. dubna 2009 v 19:02 | Bája&Renča |  Ach ta gravitace...

Zdálo se mi to, nebo se Joe při tom pádu bouchnul do hlavy?... Chudák...

11. kapitola - Velký prd změní vše

23. dubna 2009 v 17:07 | Bája&Renča |  Butterflies
V minulém díle: Nick v noci navštívil Angie a vyznal ji lásku. Ta ho pozvala k sobě do pokoje kde také přespal (nezapomeňte, že má purity ring) Jesse přišel navštívit Angie a chtěln si s ní jít zaběhat. Angie ho doslova vykopala z domu.....

MARY:

Joe mě zal někam do lesíka. Měla to bejt romantika až na to, že já to nemám moc ráda. prodírat se džunglík s rancem an zádech. No dobře....kapku přeháním. Posadili jsme se na kládu a Joe vytáhl burákové máslo, které přede mnou celou cestu schovával. Pustili jsme se dojídla. Teda spíš jsme se o to burákoví máslo prali.
Když jsme dojedli tak se ke mně naklonil a.....
...políbil mě.....
....líbali jsme se dlouho......ale bylo to táááák kráááásnýýýý....
......pak jsem uslyšela jako by si prdl kůň a pak jsem ucítila strašnej puch.
Joe si prdnul. Prdnul si když jsme se líbali.
"JOE!" vykřikla jsem.
"Uhm...promiň...." zrudnul a koukal se na špičky bot.
"Ty sis prdnul když jsme se líbali," vykřikla jsem.
"Jsem taky přece člověk, ne?" zaječel na mě. Asi jsem ho naštvala.
"Fajn...já sem taky člověk, ale neprdím před tebou!" měla jsem toho pokrk.
"Měj se hezky!" kopla jsem do nejbližšího stromu a utekla od něj....

ANGEL:

Dneska jsem se zbavila Mary a tak jsem se rozhodla jít sama nakupovat.
V obchodě s cédéčkama jsem málem omdlela. S tímhle jsem jaktěživ nepočítala.
Tom Kaulitz stál přímo předemnou a vybíral cédéčko. Můj mozek začal naštěstí rychle pracovat. Stoupla jsem si vedle něj a dělala, že hledám......operu? No to je jedno....samozřejmě si mě hned všiml a prohlídl si mě svýma hnědýma očkama. Měla jsem na sobě krátké letní šaty a dlouhé vlasy sem si nechala rozpuštěné. Asi jsem se mu líbila, protože se začal usmívat takovým samolibým úsměvem.
"Co hledáš?" zeptal se mě.
"Cédéčko?" odpověděla jsem ironicky.
Uchechtnul se.
"Tady máš...tohle si poslechni.." hodil mi jejich CD.
"Já Tokio Hotel neposlouchám" vrátila jsem mu ho.
Zíral na mě jak na blázna.
"Ale tohle je fakt dobrý....sedmá písnička je nejlepší.." přesvědčoval mě.
"To určitě! Nebudu poslouchat hudbu od nějakých němčourů! Kdo vůbec seš?" hrála jsem.
Podíval se na mě jak na blázna.
"Tom Kaulitz," řekl a podal mi ruku.
"Angela Fosterová," stiskla jsem ji. Ach...on měl tak hebké pazoury...

10. kapitola - Slzy štěstí

23. dubna 2009 v 17:06 | Bája&Renča |  Butterflies
V minulém díle: Nick se na konzertě tak trochu ztrapnil, klyž začal nahlas zpívat to co mělo zůstat jen v jeho hlavě. Nakonec dostal sprďana od Kevina, který veškeré věci, které jedou mimo plán nesnáší. Rozený puntičkář. Při večeři připomněli Nickovi jeho rodiče, že chodí s Emily. Nick momentálně neví....Angela nebo Emily?

ANGELA:

V noci mě něco vzbudilo. Někdo mi rozbil okno mého pokoje. Na noze mi přistál těžký balvan.
"Co to sakra?!" mnula jsem si naraženou nohu, která mně pomalu fialověla.
"Ang?!" uslyšela jsem někoho šeptem volat.
Vykoukla jsem z okna a spatřila. Nicka.
"Ty idiote! Moje noha! To už je druhý okno! Proč házíš takový balvany?!" zařvala jsem na něj.
"PSST!" zasyčel na mě a natáhl se ke mně.
"Sem v noční košily ty cvoku!" zasyčela jsem na něj protivná, že mě probudil, zdálo se mi totiž o....Tomovi. Ach....Tom Kaulitz, můj druhý idol...
"Fajn!" řekl Nick a klekl si. Před sebe vytasil kytici růží a začal zpívat:
"My loveeeeeeee! I love youuuu! Angelllll!!!! Chceš se mnooouuuu choooodditttt?" zazpíval a juá zrudla. Pouze jsem doufala, že to v té tmě nepostřehne.
"Počkej!" zakřičela jsem na něj a zmizela jsem ve svém pokoji.

"Vylez!" zasyčela jsem na něj a hodila mu lano, které jsem našla ve skříni.
Nick za mnou vlezl do pokoje a já na něj skočila.
"Nicku! Tohle je to nejúžasnější co jsi mohl udělat!" vyhrkla jsem a plakala štěstím a dojetím. Tohle pro mě nikdy žádnej kluk neudělal. Už jsem věděla....miluju ho...a nic to nezmění...

MARY:

Z okna jsem viděla Jesse. Stál před naším domem a váhal jestli má zazvonit. Nakonec zazvonil. Jeho sexuchtivost zvítězila.
"Půjdu tam!" křikla Angie, která se chystala do divadla s Nickem. Joe měl přijít za pár minut.
"Ahoj" pozdravil Jesse Angie. Viděla jsem na ně. Propaloval ji pohledem. Měla velký výstřih a krátké šaty.
"Co chceš?!" neoblomná Angie byla zpět.
"Chtěl jsem se tě zeptat jestli si nikdy nechceš jít zaběhat..." pokusil se o nenucený tón.
"Ne díky"
"Proč?"
"tyx se mě ptáš proč?!Jseš vůbec normální!"
"Hele, tobě jsem přece nic neudělal a navíc, neříkej, že se ti ani trochu nelíbím!" nalepil se na Angel.
"Ne, jseš slizkej a hnusnej parchant a teď vypadni z mího baráku!" zařvala Angie a já....se rozplakala. Jsem slaboch........Naštěstí přišel joe a uklidnil mě svými polibky


Z NATÁČENÍ

22. dubna 2009 v 22:34 | Elvijka & NJK.girl |  Camp Rock 1

Funny Jonas Brothers Moments

22. dubna 2009 v 20:44 | Bája&Renča |  Zábavná videa

Camp rock- z natáčení

22. dubna 2009 v 20:10 | Bája&Renča |  Behind The Scenes


Kevin hapal :D

22. dubna 2009 v 19:18 | Bája&Renča |  Ach ta gravitace...
Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*
Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*