Listopad 2009

Nick Jonas & The Administration- novinky

30. listopadu 2009 v 20:41 | Elvijka |  Nick- Zajímavé články

17letý muzikant a jeho nová kapela , The Administration, budou mít živé vystoupení na nominacích Grammy! a speciálně středa,2.prosinec na CBS.

Můžeš si předobjednat Nick & The Administration debutové album,Who I Am, na Amazon NYNÍ. Jejich album by se mělo v obchodech objevit v únoru 2., 2010.

--Zdroj--


Nickovy posledná vzkazy

30. listopadu 2009 v 20:40 | Elvijka |  Nick- Zajímavé články
nickjonas - Je skvělé být doma.
nickjonas - Dosud jsem se ještě nepřizpůsobil novému časovému pásmu. Vstáváním brzy s Frankem se dívám zpět do budoucnosti.
nickjonas - Právě začal nácvik!

--Zdroj--


'Joe & Demi NEJSOU Seznamka'!!!

30. listopadu 2009 v 20:32 | Elvijka |  Joe- Zajímavé články
Kevin Jonas prohlásil, že 'nic není' mezi Joem a Demi Lovato a Jemi to Camp Rock 2 romance je pouze na obrazovce.Řekl UK Press: 'Je to fámy děje kolem, ale mohu vás ujistit, že to nic není, ale ve filmu love story mezi Mitchie a Shane pokračuje určitě.'

Na jeho stag party pořádá Joe a Nick: 'Nemám žádné informace o tom, protože já nejsem ten, na starosti.
Nemám strach, že to všechno bude dobré zábavy.
Jsem velmi rád, že se zabývají, a budou se brát.
'


--Zdroj--


PARISIAN GREETINGS

30. listopadu 2009 v 17:45 | Elvijka |  Z koncertůDublin, Irsko (23. 11. - 24. 11. 2009)

29. listopadu 2009 v 13:42 | Elvijka |  JB- Zajímavé články

V Dublinu strávili kluci o trochu více času, než v jiných městech. V pondělí 23. 11. si udělali den volna, který Joe s Nickem strávili nejdříve malou procházkou Dublinem a Joe ji pak završil návštěvou Holy Child Community School, což je škola pro postižené děti. Joe tak chtěl upozornit na Special Olympics (= paralympiáda) a propagovat i nemocné sportovce. A kromě Joeova dobrého srdce se zde projevil i jeho sportovní duch, takže si Joe spolu s dětmi dokonce zahrál basketbal. Druhý den dopoledne kluci strávili na golfovém hřišti a večer samozřejmě odehráli i velkolepý konzert.Montáž nebo fakt? Nick v autobuse?:D

29. listopadu 2009 v 13:35 | Elvijka |  Nick
Mně se to zdá jako fakt... a nebo hodně dobře provedená monáž.. ale spíš fakt... jinak to není možny... No co .. tak si taky jede busem:D
Ne teď už fakt... TA HLAVA TAM JE PŘIDĚLANÁ:D

Lindsay Lohan: "Nick je úžasný, chci, aby s ním chodila moje sestra !"

29. listopadu 2009 v 13:31 | Elvijka |  Nick- Zajímavé články
Lindsay Lohan je evidentně velkou fanynkou Nicka Jonase, ale nejspíš si je vědoma poměrně velkého věkového rozdílu mezi ní a Nickem a tak za jedinou možnost, jak Nicka přivítat v rodině Lohanů považuje svou mladší sestru Ali. Na svůj twitter o Nickovi napsala : "On je strašně roztomilý ! Nemilujete ho prostě ? Přeju si, aby s ním chodila moje sestra ! :)"
Video s fotkama Joa & Nicka

29. listopadu 2009 v 9:00 | NJK.girl |  Zajímavá videa

Ježííš to je krásný video!! Ještě taká nádherná písnička k tomu... Prostě nádhera.. =)

HUPS

28. listopadu 2009 v 23:17 | NJK.girl |  Jen tak
Ehm.. chtěla bych se omluvit všem, co čekali na 20. díl FH. Dostala jsem pokyn od Elvijky (lepereceno poprosila me o to pac ji to dneska nevyslo), ze ji to mam prepsat z papiru do kompu a dat na blog. No a já mezi psanim delala i neco jinyho. sem si stahovala zrovna naky obrazky a tk no a nak sem na to zapomela. Takze sem se chtela strasne moc omluvit, ze to tk trvalo. Elvijka za to nemuze muzu za to ja. takze.. kdyztak nadavejte me nn Elvijce.. :D... tk.. to je asi tk vsecko.. :D ahoj :D

Forewer Handicap II. 20.díl- Joe zase žadoní

28. listopadu 2009 v 23:13 | Elvijka |  Forewer Handicap II.

PIŠTĚ KOMENTÁŘE PROSÍÍÍÍM!!


Na to, že to byl tak surový útok, jsem nebyla moc poškozená. Díky Nickovi jsme utekli, jinak to mohlo dopadnout ještě hůře. Měla jsem jen "pár" modřin... No asi tak dvacet. Nemohla jsem se pořád dopočítat. I když jsem mu byla vděčná za život, stále jsem na něj byla naštvaná. Jedno mi ale hlavou vrtalo. Proč byl Nick v té uličce, kde mě napadnl ten gang? Na to jsem si sama nedokázala odpovědět.

Dejte si majzla...

28. listopadu 2009 v 20:34 | NJK.girl |  Jen tak
To to jsem našla na jednom blogu!!
To nejni možný!Řádí tu nějaký HACKER,ale jak to zastavit??Jední holčině někdo ukradl blog doslova no a té druhé smazaly ty rozcestníkya grafiku..Proto si nejraději změňte heslo na nějaký dlouhý a který nejde snadno uhodnout!Nejni to žádná sranda!Představte si kdyby vám někdo ukrad blog,nejni to nic přijemného!Dejte si toto na blog ať to vidí co nejvíce lidí!! JE TO PROSTĚ HRŮZA!!

Nevydařný koncert II. - Nové začátky - 28.díl

28. listopadu 2009 v 20:25 | michelle |  Nevydařený koncert II.
Minulý díl skončil: Do mističky jsem jí vedle postele nasypala granulky a nalila čistou vodu. Pak jsem ulehla do postele. Postrčila jsem Coco k nohám, zalezla jsem k Nickovi pod peřinu a pevně ho objala. Nick se usmál a políbil mě na hruď.
Spokojeně jsem pak usnula. S Nickem na prsou a Coco u nohou…

Nevydařený koncert II. - Nové začátky - 28.díl

Ráno mě probudilo šimrání na obou tvářích. Zamžourala jsem
a uviděla Nicka na jedné straně a Coco na druhé. Nick mě líbal, zatímco Coco mě olizovala.
Rozespale jsem zakňučela. "Proč mě nenecháte vyspat?!" řekla jsem nevrle a podrbala Coco za ušima. Ta si nadšeně Vyskočila na moje břicho a radostně zavrněla ocáskem. Nick se jenom zasmál.
"Dobrý ranko." Zašeptal mi do ucha a políbil mě na něj. Pod jeho dotykem jsem se celá zachvěla. Opět se zasmál. "Seš nějakej usměvavej…" otočila jsem se k němu čelem a políbila ho na nos.
"Spal jsem na posteli s bílými nebesy a mám se mračit? Cítím se jako v nebi." Rozhlídl se po pokoji. "To je Jessova práce. Říkala jsem mu, že bych radši byla v nebi, než tady…A on udělal tohle." Zasmála jsem se. Nick zvážněl.
"Chtělas' být radši v nebi?" sklopil oči.
"Bylo mi bez tebe hrozně, Nicku…" pohladila jsem ho po zrůžovělé tváři. "…bez tebe život už neměl cenu. Neměla jsem pro co žít." Klesla jsem hlasem.
"Vždycky máš pro co žít! Máš mámu, Peeta, Mony…teď i Jesse. Život je boj, ale bojovat musíš!" zavrtěl hlavou. Sedla jsem si a schoulila se do klubíčka. "Bez tebe to nebylo ono….Snažila jsem se, jenže byla zvyklá na tvoje doteky, na tvoje polibky. Prostě to nešlo. Já…" "Pšššt," přerušil mě a objal mě kolem ramen. "teď už jsem tady a jen tak tě neopustím. Slibuju. Už nejsem tak blbej, jako jsem byl. Nenechám si tě nikým vzít. Budeš jenom, jenom moje." Políbil mě do vlasů. Přitulila jsem se k jeho hrudi a on mě stále kolébal.
"Víš co? Už na to nemysli, připravil jsem nám snídani do postele." Řekla razantně a natáhl se na noční stolek pro tác s nějakým poklopem.
"Ty si udělal snídani?" byla jsem překvapená. Nick jenom tajemně mrknul a odklopil poklop. Pod ním se skrývaly dva talíře plné jahod v čokoládě. "Čokoláda..." zajásala jsem.
"Čokoláda!..." zopakoval mou reakci. "…měla si říct: Nickoušku ty si zlatíčko. A dát mi pořádnýho hubana."
"Nickoušku ty si zlatíčko." Povalila jsem ho na postel, až upustil ten tác a jahody se rozsypali po celý posteli. Hodil na mě zlostnej pohled. Oplatila jsem mu to omluvným.
"Tak jsem se s tim patlal, dokonce jsem ty jahody šel koupit a ty to tady celý rozsypeš. A ani toho hudlana si mi ještě nedala." Zkřížil ruce na hrudi.
"Promiň… To se fakt nechtěla…" naházela jsem pár jahod kolem nás zpátky a sedla si Nickovi do klína. "…ale kdo říkal, že se musí vyhodit?..." vzala jsem jednu jahodu za zelenou stopku a objela Nickovi rty. Nick se usmál a ukousl si kousek. Druhou půlku jahody jsem si do pusy strčila já. "…a kdo říkal, že ti tu pusu nedám?" lišácky jsem si olízla spodní ret.
"Nepřestaneš mě udivovat." Zasmál se a pevně mě objal kolem boků. Chvilku je třel a pak sjel dolů a stiskl mi zadek. Zakvílela jsem a hodila na Nicka opovržlivý pohled. Zase se zasmál. "Miluju tě." Líbnul mě na nos. "Já tebe víc." Políbila jsem ho. "Ne já tebe!" odporoval.
"Hej! Pořád musíš mít navrch, co?!" jemně jsem ho bacila do ramene. Nick mi pevně stiskl zadek. "Co to sakra děláš?" zase jsem mu dala lehkou pěstí.
"To máš za to, že se pořád musíš hádat. A mimochodem, vůbec se neumíš prát."
"Nechtěla jsem ti ublížit…."
"Jasně…" ironicky se zasmál.
"Ty si hnusnej." Naoko jsem se urazila a zvedla se z něj. On mě na sebe opět strhnul.
"Notak, netrucuj, vílo." Zastrčil mi pramínek vlasů za ucho a jemně mě líbnul na nos. Otočila jsem hlavu na stranu a hrála si na nepřístupnou.
"Broučku, lásko, lásenko, medvídku přece tě miluju… kytičko…"
"Kytičko?! To mi rovnou můžeš říkat čarodějnice, nebo kozo…" zkřivila jsem obočí do tenké linky.

Pokráčko do neděle :)

Forewer Handicap II. 19.díl- Nick posera

28. listopadu 2009 v 19:14 | Elvijka |  Forewer Handicap II.
Začal jsem pomalu couvat. Ujel jsem asi 4 metry. V tom jsem najel na pytlík od brambůrků. Pod koly to zašustilo a to mě vrátilo zpět do reality. Začal jsem znovu normálně myslet. Z hlouby myšlenek mě vytrhl až další Barčin výkřik. Rozhlédl jsem se kolem sebe, zkontroloval jsem terén a zjistil jsem, že jsem namydlenej. Kolem mě nebylo nic, co bych mohl použít proti útočníkům. Pořádně jsem se rozjel a nabral nejbližšího útočníka. Pak se stalo strašně moc věcí najednou, ani nevím, jak to všechno šlo po sobě, ale najednou jsem jel prázdnou uličkou z kopce dolů s Barčou, kterou jsem cestou nabral na klín. Krásně jí vlály vlasy, ale to bych sem teď netahal. Útočníky jsem nechal za zády (lépe řečeno za kolečky od vozíku). Nebylo je ani vidět, ani slyšet. Takže to znamenalo, že nás nepronáslednovali.

To je kkt...

28. listopadu 2009 v 13:45 | NJK.girl |  Jen tak
Včera sem našla tenhle BLOG . Ňákej "pepa" tam uráží JB trapnýma obrázkama typu fotky ze simpsonovejch a k tomu komenty třeba JB umí hovno jako Homer a pod. Jenže si hošan neuvědomuje, jk je to strašně trapný.. navíc tam má článek že děkuje za podporu v komentech, jako proti JB, jenže co já sem četla, všeci mu tam nadávají jakej to není kkt (já se přidala xD) navíc píše tam trapný parodie na jejich písničky no a prostě.. koukněte se sami... TRAPNĚJŠÍ blog sem snad ještě neviděla... mno... věřím, že ani vy to nenecháte jen tak a aspoň mu vynadáte pč tohle teda o nich psát nebude...

Ej tk tohle nemá chybu xD

28. listopadu 2009 v 13:35 | NJK.girl |  Mix
Co je největší vrchol sadismu?
Vyplašit pštrosa na betonu.

Co je to maximální přesnost?
Kopnout komára mezi nohy.

Co je to? Černá, bílá, černá, bílá.
Tučňák válí sudy.

Chcete pokráčko?

28. listopadu 2009 v 13:03 | NJK.girl |  Jen tak
Měla bych na vás takovej menší dotaz: chcete pokráčko NAROZENINOVÉ PŘEKVAPENÍ? Páč mám obavy žě moc lidí to nečte... xD nearada bych to sem dávala, aby si to stejně nikdo nečetl...xD... Tk... pls pište do komentů xD

FINAL SHOW OF 2009 WORLD TOUR IN PARIS TONIGHT

28. listopadu 2009 v 12:15 | Elvijka & NJK.girl |  JB- Zajímavé články
Ahoj všichni!

Dnešní noc byla poslední show našeho SVĚTOVÉHO TURNÉ 2009 v Peříži, Francie.

Tenhle rok jsme viděli přes 1.4 million lidí v Severní Americe (US a Kanada), Jižní Americe, Latin Americe, A také mnoho národností v Evropě. Příští rok doufáme, že vás přijde více.
Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*
Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*Noty *927*